سبد خرید 0
  • چله
  • /
  • ضمانت نامه فرش

ضمانت نامه فرش

ضمانت نامه فرش در فروشگاه اینترنتی ایران کارپت

ضمانت نامه یا پشتوانه که ریشه آن٬ ضمانت٬ به معنای پذیرفتاری٬ تاوان داری و پایندانی می‌باشد[۱] و با عنوان گارانتی و وارانتی نیز شناخته می‌شود٬ آن است که ارائه دهنده خدمات یا فروشنده در مقابل محصول یا خدماتی که ارائه می کند، و معمولاً متعهد می‌شود در صورت نقض ادعای خود، حاضر به تعمیر یا تعویض کالا یا پرداخت مبلغی خواهد شد. نقض عهد زمانی اتفاق می‌افتد که این تعهد به نحوی اجرا نشود، یعنی کالا نقصی داشته باشد یا مطابق میل یا انتظار مشتری نباشد (در مورد ضمانت نامه در ویکی پدیا بیشتر بخوانید.)

بازار فرش ایران کارپت افتخار دارد محصولات ارائه شده در وب سایت خود را از بهترین شرکت های فرش ماشینی با بالاترین و بهترین کیفیت به مشتریان خود ارائه دهد.

علاوه بر کیفیت بالای فرش ها که از لحاظ جنس نخ که ۱۰۰% آکریلیک هیت ست شده می باشد و همچنین جنس پود و چله آن که از معتبرترین شرکتهای دنیا می باشد، قیمت مناسب فرش ها نیز این فروشگاه را از بسیاری فروشگاه های فرش دیگر متمایز نموده است.

اکنون بر آن شده ایم تا با ضمانت نامه فرش های ارائه شده در ایران کارپت، محصولات خود به مدت 24 الی 60 ماه، شک و تردید را از دل مشتریان بزداییم و خیالی آسوده برای انتخاب فرش قرار بدهیم .

ضمانت نامه فرش

شرایط ضمانت نامه فرش

  1. خراب شدن و کمرنگ شدن فرش که باعث شود پس از شستشو به صورت استاندارد رنگ آن تغییر کند.
  2. شکستگی و یا کج شدن فرش که حالت خود را از دست بدهد
  3. سوختگی فرش که با لمس فرش باعث ضمخت بودن و سفت بودن فرش باشد.
  4. کوتاه شدن فرش پس از شستشوی استاندارد که حالت خود را از دست بده
  5. خراب بودن ریشه های فرش
  6. خراب بودن زیگزاگ فرش
  7. دورنگی فرش که باعث از بین رفتن نما و جلوه فرش شده باشد.

 

برگشت به بالا